Kursy Walut

Waluta kupno sprzedaż
CHF 3,6696 3,7459
EUR 4,1731 4,3899
GBP 4,7072 4,9414
USD 3,4810 3,6547
zobacz pełne notowanie

Newsletter

Chcesz być informowany o promocjach i nowościach? Wpisz swój email.
zrezygnuj z otrzymywania newslettera

Aktualności

2016-11-25

Nagroda „Innowacyjny produkt dla rolnictwa” dla karty AGRO SGB wraz z Programem Rabatowym RABAT AGRO SGB

Nagrodę w imieniu Spółdzielczej Grupy Bankowej odebrał Wiceprezes Zarządu SGB-Banku SA, Ziemowit Stempin, podczas uroczystej gali, która odbyła się 25 listopada w Warszawie.
innowacyjny.png

Głównym celem konkursu „Innowacyjny produkt dla rolnictwa” jest docenienie i promowanie nowych produktów przeznaczonych dla rolnictwa, które dzięki innowacyjności pozwalają pokonać rolnictwu wiele wyzwań. To dzięki tym rozwiązaniom rolnicy mają szansę wprowadzać do swoich gospodarstw nowe technologie pozwalające zwiększać efektywność produkcji na każdym z jej etapów, ale także usprawniać codzienną pracę w gospodarstwie. Dzięki innowacjom rolnicy osiągają lepsze efekty swojej pracy, mogą ograniczyć koszty, co finalnie przekłada się na zysk i satysfakcję z wykonywanej pracy.

W tegorocznej edycji pojawiła się nowa kategoria: finanse i ubezpieczenia. To zagadnienia nierozerwalnie związane z rolnictwem i mające kluczowy wpływ na jego rentowność. Ostatnie lata pokazały, że narzędzia finansowe i ubezpieczeniowe też muszą ewoluować i być innowacyjne. Do konkursu zgłoszonych zostało wiele ciekawych rozwiązań. Tym bardziej jesteśmy dumni, że Kapituła Konkursu podjęła decyzję, iż na wyróżnienie zasługuje produkt oferowany przez Banki Spółdzielcze SGB: karta AGRO SGB z Programem Rabatowym RABAT AGRO SGB.

drukuj