login teamLider price team notepad menu_toggler wcag_switcher compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Kariera - Spółdzielcza Grupa Bankowa

Znajdź swój Bank

O Grupie SGB Kariera

Kariera w SGB

W sferze biznesu skutecznie poruszamy się od dziesięcioleci. Doskonale znamy specyfikę funkcjonowania różnych firm, zarówno tych dużych, jak i tych rodzinnych.

Poznaj oferty

INSPEKTOR DS. OBSŁUGI USŁUG PŁATNICZYCH SGB-Bank SA (Poznań)

SGB-Bank S.A. poszukuje do swojej siedziby w Poznaniu odpowiedzialnej i kompetentnej osoby do pracy na stanowisku:

INSPEKTORA DS. OBSŁUGI USŁUG PŁATNICZYCH
OSOBA TA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA ZAPEWNIENIE PRAWIDŁOWEJ OBSŁUGI I REALIZACJI USŁUG W ZAKRESIE KART PŁATNICZYCH

GŁÓWNE ZADANIA:
 Wsparcie w procesach utrzymania i eksploatacji usług w zakresie kart płatniczych i płatności;
 Wsparcie i doradztwo w zakresie kart płatniczych i płatności dla Banków Spółdzielczych i oddziałów
Banku;
 Budowanie i rozwijanie dobrych relacji i współpracy z Bankami Spółdzielczymi oraz oddziałami Banku;
 Przygotowywanie zestawień i sprawozdań w zakresie kart płatniczych i urządzeń samoobsługowych;
 Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami (dbanie o wysoki standard obsługi klienta).

POSZUKUJEMY OSOBY:
 Posiadającej wykształcenie średnie/wyższe (kierunek: informatyka, bankowość, finanse)
 Posiadającej min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 (znajomość rynku kart płatniczych);;
 Posiadającej wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność
budowania dobrych relacji;
 Sprawnie posługującej się programami MS Office (Excel, Word, PowerPoint);
 Posiadającej znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym (A1/A2);
 Pozytywnie nastawionej do pracy i życia.

OFERUJEMY:
 Interesującą, pełną wyzwań pracę w Poznaniu w centrali renomowanej firmy;
 Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach stałej umowy o pracę;
 Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
 Możliwość udziału w wybranych pakietach socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenia, program emerytalny, karta sportowa).

Osoby zainteresowane zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i przesłanie swoich dokumentów
(szczegółowe zawodowe CV + list motywacyjny) na adres mail: rekrutacja@sgb.pl W tytule wiadomości prosimy wpisać „INSPEKTOR DS. OBSŁUGI USŁUG PŁATNICZYCH” Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.
W zgłoszeniach prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. 2015 poz. 2135)

Przesyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi niniejszego zgłoszenia przez SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 13 czerwca 2016 r. - Dz.U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)

Ponadto wyrażam zgodę:

1 na wysyłanie na mój adres poczty elektronicznej korespondencji mailowej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. z dnia 27 czerwca 2016 r. - Dz.U. z 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.)

Jednocześnie oświadczam, iż znam swoje prawa w zakresie danych osobowych wynikające z przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. z dnia 13 czerwca 2016 r. - Dz.U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.), w tym prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania

2 na używanie przez SGB-Bank S.A. do kontaktów z automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z przepisami ustawy prawo telekomunikacyjne (tj. z dnia 23 sierpnia 2016 r. - Dz.U. z 2016 r. poz. 1489 z późn. zm.), w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość

1 - zgoda obowiązkowa przy podaniu adresu email, 2 - zgoda obowiązkowa przy podaniu numeru telefonu