Kursy Walut

Waluta kupno sprzedaż
CHF 3,6696 3,7459
EUR 4,1731 4,3899
GBP 4,7072 4,9414
USD 3,4810 3,6547
zobacz pełne notowanie

Ankieta

Weź udział w badaniu opini społecznej i powiedz nam co myślisz!

Przejdź do ankiety »

Pozwól nam rozwijać się dla Ciebie

 

Banki Spółdzielcze są instytucjami głęboko osadzonymi w lokalnych społecznościach. Dbają o ich rozwój, wspierają lokalne firmy, rolników, działania samorządów i klientów indywidualnych. Naszym celem jest nieustanne zwiększanie poziomu życia mieszkańców wsi, miast i miasteczek. Aby działać jeszcze skuteczniej i lepiej odpowiadać na Państwa potrzeby, chcemy dokładniej poznać Państwa opinie i potrzeby.

 

Także po to, aby głos lokalnej Polski, mieszkańców gmin i powiatów, był lepiej słyszany. Aby skuteczniej trafiał do opinii publicznej.

 

Dlatego SGB-Bank SA wspólnie z Bankami Spółdzielczymi zrzeszonymi w Spółdzielczej Grupie Bankowej oraz pracownią badawczą Satisface przygotowały badanie opinii mieszkańców lokalnej Polski. Ankieterzy Satisface będą pytać o najważniejsze wyzwania społeczności lokalnych, o infrastrukturę, poziom życia czy lokalne inwestycje. Udział w badaniu możliwy jest również poprzez wypełnienie elektronicznej ankiety, do czego gorąco zachęcamy. Nie zajmie to więcej niż 15 minut. Badanie jest oczywiście anonimowe, a wyniki będą przetwarzane w sposób zbiorczy.

 

Raport z badań zostanie zaprezentowany dziennikarzom mediów ogólnopolskich i lokalnych, a jednocześnie trafi do przedstawicieli odpowiednich ministerstw.

 

Serdecznie prosimy o wyrażenie swojej opinii. Wypełnij ankietę i pokaż, jak naprawdę żyje większość Polaków. Twoja opinia ma znaczenie!

drukuj

Newsletter

Chcesz być informowany o promocjach i nowościach? Wpisz swój email.
zrezygnuj z otrzymywania newslettera